Dlouhodobé zrychlení PC/Windows XP

O tom, jak učinit Windows XP krásnější jsem již psal, o čištění PC jakbysmet. Oba tyto návody jsou stále aktuální, nicméně o drastickém zrychlení PC bez zásah do
jak zrychlit start win xp, stahnout windous xp zdarma, jak zrychlit pc ve windows xp, jak zrychlit windows xp na, ochrana a zrychlení pc, stahnout windous xp profesional zdarma, barva a zobrazení okna pro zrychlení pc, Windows xp zrychleni, windows xp jak zrychlit, windows xp profesionál ke stažení,
O tom, jak učinit Windows XP krásnější jsem již psal, o čištění PC jakbysmet. Oba tyto návody jsou stále aktuální, nicméně o drastickém zrychlení PC bez zásah do registrů či používání předraženého softwaru jsem ještě nepsal. Vše spočívá v jednoduchém nastavování Windows :-) Zde se dozvíte, jak tohoto drastického zrychlení opravdu docílit. Nemusíte se vůbec bát, nejde o žádné zásahy do systému ani nic podobného, jde o velice triviální postup pro naprosté začátečníky..
Optimalizace počítače – další články
Jakákoliv změna lišty, ikonek, kurzorů a podobně váš počítač nějakým způsobem zpomaluje, stejně tak jako nesmyslné a takřka neviditelné efekty či tapety. Základem je “čistý počítač“ bez jakýchkoliv nesmyslů, které při hraní, surfování ale i jakémkoli jiném pracování nevyužíváme a využívat nebudeme. V prvním kroku se zbavíme všech nepotřebných efektů, které Windows XP nabízí.
Krok první – pryč se zbytečnými efekty!
Veškeré změny ohledně nesmyslných efektů jsme udělali a to během několika minut. Váš počítač je při každém pohybu myši o něco rychlejší, navíc bez jakéhokoliv zásahu do registrů a podobně. Nyní se podíváme na start počítače, včetně smazání vaší nepovedené práce z internetu. Zde budeme potřebovat již programy, které však po dokončení smažeme.
Spyware a jiná havěť a start PC/osobního nastavení rychleji.

autor Pavel Smrk | cal 14.5.2007 | Počítačový software všeho druhu. Užitečný software, návody PC software |

Kometáře

Čtenáři vytvořená diskuse

#1 Zedjunior

datum14.5.2007 16:05

Trochu mě mate toto: "Ovládací panely > ...", nemá to být spíše Start > Nastavení > Ovládací panely > Myš > (záložka) Ukazatel > Dole zaškrtávací radio u kterého je "Povolit zobrazení stínu ukazatele" ?

#2 Patrik Vogl

datum14.5.2007 17:05

Ne, dávám rovnou cestu od Ovládacích Panelů výše.. Snad je každému jasné, kde ovládací panely jsou :-)

#3 Zedjunior

datum14.5.2007 18:05

[2] Asi ano, ale myslím, že mě trochu zarazilo /Tiskárny a jiný hardware, protože to jsem tam někde nenašel. (btw začni na icq komunikovat ;) )

#4 Alpha007

datum16.5.2007 16:05

Jak je tato stranka stara?

#5 Alpha007

datum16.5.2007 16:05

Jeětě existuje pár možností jak zrychlit počítač, něco jsem již napsal..

Nejsou povolené další komentáře. Diskuze byla uzavřena

Související články

postranní panel v xp hra vlasove studio sms zdarma na pevnou linku KASIARZ intext e_mail site cz obrázky na pozvánku na sraz spolužáků Střední odborná škola profesora Švejcara oron za sms mio p550 jaké kolo pro obézní nastaveni DI 524