Dlouhodobé zrychlení PC/Windows XP

O tom, jak učinit Windows XP krásnější jsem již psal, o čištění PC jakbysmet. Oba tyto návody jsou stále aktuální, nicméně o drastickém zrychlení PC bez zásah do
barva a zobrazení okna pro zrychlení pc, windows xp profesionál ke stažení, windows xp jak zrychlit, ochrana a zrychlení pc, Windows xp zrychleni, jak zrychlit start win xp, stahnout windous xp zdarma, stahnout windous xp profesional zdarma, jak zrychlit windows xp na, jak zrychlit pc ve windows xp,
O tom, jak učinit Windows XP krásnější jsem již psal, o čištění PC jakbysmet. Oba tyto návody jsou stále aktuální, nicméně o drastickém zrychlení PC bez zásah do registrů či používání předraženého softwaru jsem ještě nepsal. Vše spočívá v jednoduchém nastavování Windows :-) Zde se dozvíte, jak tohoto drastického zrychlení opravdu docílit. Nemusíte se vůbec bát, nejde o žádné zásahy do systému ani nic podobného, jde o velice triviální postup pro naprosté začátečníky..
Optimalizace počítače – další články
Jakákoliv změna lišty, ikonek, kurzorů a podobně váš počítač nějakým způsobem zpomaluje, stejně tak jako nesmyslné a takřka neviditelné efekty či tapety. Základem je “čistý počítač“ bez jakýchkoliv nesmyslů, které při hraní, surfování ale i jakémkoli jiném pracování nevyužíváme a využívat nebudeme. V prvním kroku se zbavíme všech nepotřebných efektů, které Windows XP nabízí.
Krok první – pryč se zbytečnými efekty!
Veškeré změny ohledně nesmyslných efektů jsme udělali a to během několika minut. Váš počítač je při každém pohybu myši o něco rychlejší, navíc bez jakéhokoliv zásahu do registrů a podobně. Nyní se podíváme na start počítače, včetně smazání vaší nepovedené práce z internetu. Zde budeme potřebovat již programy, které však po dokončení smažeme.
Spyware a jiná havěť a start PC/osobního nastavení rychleji.

autor Pavel Smrk | cal 14.5.2007 | Počítačový software všeho druhu. Užitečný software, návody PC software |

Kometáře

Čtenáři vytvořená diskuse

#1 Zedjunior

datum14.5.2007 16:05

Trochu mě mate toto: "Ovládací panely > ...", nemá to být spíše Start > Nastavení > Ovládací panely > Myš > (záložka) Ukazatel > Dole zaškrtávací radio u kterého je "Povolit zobrazení stínu ukazatele" ?

#2 Patrik Vogl

datum14.5.2007 17:05

Ne, dávám rovnou cestu od Ovládacích Panelů výše.. Snad je každému jasné, kde ovládací panely jsou :-)

#3 Zedjunior

datum14.5.2007 18:05

[2] Asi ano, ale myslím, že mě trochu zarazilo /Tiskárny a jiný hardware, protože to jsem tam někde nenašel. (btw začni na icq komunikovat ;) )

#4 Alpha007

datum16.5.2007 16:05

Jak je tato stranka stara?

#5 Alpha007

datum16.5.2007 16:05

Jeětě existuje pár možností jak zrychlit počítač, něco jsem již napsal..

Nejsou povolené další komentáře. Diskuze byla uzavřena

Související články

erotické schema baterky do mobilu nokia 3220 sybian prodej GTA San Andreas (ke stažení zdarma) posilování a marihuana rámeček ke stažení rychly prachy v prirode poštěváky foto nejkrásnější obrázky na plochu stereoidy VIDEA